SPOLEČNOST

BEDNAR FMT je progresivní výrobce zemědělské techniky zaměřující se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Divize FARM TECHNOLOGY se pak specializuje na moderní zemědělské technologie pro skladování a posklizňovou úpravu zrnin.

Společnost BEDNAR FMT s.r.o. byla založena v roce 1997 panem Ladislavem Bednářem.  Divize zemědělských technologií – FARM TECHNOLOGY –  vznikla v roce 2005 a od té doby pro Vás realizovala přes 250 projektů včetně více než 50 kompletních posklizňových linek.

V současnosti společnost zaměstnává více než 250 pracovníků.

Ať už potřebujete čistit, sušit, uskladnit, ať už pěstujete obiloviny, řepku, mák či kukuřici, ať už chcete na zelené louce vystavět posklizňovou linku na klíč, nebo jen rekonstruovat stávající technologie – BEDNAR FARM TECHNOLOGY má řešení pro každého!

Majitel a zakladatel BEDNAR FMT Ladislav Bednář se syny Janem a Vojtěchem Bednářem. Majitel a zakladatel BEDNAR FMT Ladislav Bednář se syny Janem a Vojtěchem Bednářem.

Majitel a zakladatel BEDNAR FMT Ladislav Bednář se syny Janem a Vojtěchem Bednářem.

Čeladice Open

HLAVNÍ CÍLE BEDNAR FARM TECHNOLOGY

Naším cílem je projektovat, dodávat a realizovat stavby vysoké kvality pro skladování a posklizňové zpracování zrnin za přiměřenou cenu a tím přispět k rozvoji zemědělského průmyslu. Naše projekty uplatňují nejmodernější dostupné technologie a jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti a rychle návratné investice. Dlouholeté zkušenosti a kvalifikace našich zaměstnanců, kvalitní reference, profesionální přístup a spolehlivý servis nám umožňují realizovat vaše záměry tím nejefektivnějším způsobem v nejvyšší kvalitě. Ve spolupráci s předními světovými výrobci v oblasti skladování a zpracování zrnin tvoříme silného a stabilního partnera nejen v České republice, ale i v zahraničí.