REKONSTRUKCE STÁVAJÍCÍCH LINEK

Tak jako vše kolem nás i technologické linky podléhají běhu času a ke splnění nároků vyplývajících z dnešních požadavků na kvalitu a nenáročnost provozu je třeba i u posklizňových linek čas od času provést alespoň dílčí obnovu, rekonstrukci.

Každá rekonstrukce je vždy individuálním dílem se specifickými nároky na řešení plynoucími z původního návrhu a z nových požadavků ze strany zákazníka a souvisejících předpisů.

Celý proces rekonstrukce, ať už posklizňové linky, nebo linky na výrobu osiv, začíná kontaktem s našimi obchodníky, kteří vám pomohou nasměrovat vaše představy k vhodnému řešení. Vybrané řešení pak dopracují naši zkušení projektanti do podoby projektové dokumentace, zajistí všechna potřebná osvědčení a povolení a provedou vás všemi úskalími stavebního řízení. Již od prvního návrhu je řešení konzultováno s realizačním týmem, který následně zajistí kompletní stavbu a montáž. Projektoví manažeři garantují kvalitu zpracovaní finálního díla a uvádí ho do plného provozu. Tím samozřejmě naše starost nekončí. Zkušený servisní tým bude na vaši posklizňovou linku dohlížet i v rámci záručního a pozáručního servisu.

Společnost BEDNAR FMT, s.r.o. vám ve spolupráci s tradičními partnery – předními světovými výrobci technologií pro uskladnění a zpracování zrnin a osvědčenými dodavateli materiálů a služeb – zrekonstruuje stávající, nevyhovující, linku do podoby linky moderní a spolehlivé, a to přesně na míru vašim potřebám a možnostem.

Pokud hledáte silného a spolehlivého partnera, kterému můžete důvěřovat, pak je společnost BEDNAR FMT, s.r.o. tím správným řešením pro vás!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, nebo máte zájem o prohlídku posklizňové linky? Kontaktujte nás!