POSKLIZŇOVÉ LINKY NA KLÍČ

Posklizňová linka je stavebně i technologicky dosti specifickým a složitým dílem. Proto je vhodné k její realizaci již od počátku přistupovat komplexně. Ideálním řešením je dodávka posklizňové linky „na klíč“, tj. od jediného dodavatele, který zajistí vše od prvotní studie až po uvedení do provozu.

Celý proces výstavby nové posklizňové linky začíná kontaktem s našimi obchodníky, kteří vám pomohou nasměrovat vaše představy k vhodnému řešení. Vybrané řešení pak dopracují naši zkušení projektanti do podoby projektové dokumentace, zajistí všechna potřebná osvědčení a povolení a provedou vás všemi úskalími stavebního řízení. Již od prvního návrhu je řešení konzultováno s realizačním týmem, který následně zajistí kompletní stavbu a montáž. Projektoví manažeři garantují kvalitu zpracovaní finálního díla a uvádí ho do plného provozu. Tím samozřejmě naše starost nekončí. Zkušený servisní tým bude na vaši posklizňovou linku dohlížet i v rámci záručního a pozáručního servisu.

Výhodou realizace posklizňové linky na klíč je především časová úspora a zjednodušení administrativy spojené se stavebním řízením. Za zmínku stojí i možnost etapové výstavby, kdy se posklizňová linka vyprojektuje jako jeden funkční celek, ale jednotlivé technologické úseky se realizují postupně podle finančních možností investora.

Společnost BEDNAR FMT, s.r.o. pro vás ve spolupráci s tradičními partnery – předními světovými výrobci technologií pro uskladnění a zpracování zrnin a osvědčenými dodavateli materiálů a služeb – vybuduje moderní a spolehlivou posklizňovou linku na klíč a přesně na míru vašim potřebám a možnostem.

Pokud vám jde lépe hospodařit než běhat po úřadech, zvolte variantu projektu posklizňové linky na klíč a přenechte starosti s koordinací prací nám. V konečném důsledku se to rozhodně vyplatí!

PROCES ČINNOSTÍ ZAHRNUJÍCÍ TVORBU PROJEKTU NA KLÍČ

BEDNAR Farm Technology - Posklizňové linky na klíč

TECHNOLOGIE POSKLIZŇOVÉ LINKY

BEDNAR Farm Technology - Technologie posklizňové linky

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, nebo máte zájem o prohlídku posklizňové linky? Kontaktujte nás!