PROVZDUŠŇOVACÍ PODLAHY

BEDNAR Farm Technology - Provzdušňovací podlahy
  • Univerzální řešení pro nové i stávající haly

  • Rozmanitá možnost perforací

  • Efektivní využití aktivního větrání

  • Plně přejezdné provedení

  • Nenáročná stavební příprava

Vyberte výrobce

Vyberte výrobce

PROVZDUŠŇOVACÍ PODLAHY HAUSER

Česká společnost HAUSER CZ s.r.o. je rodinnou firmou založenou v roce 1998. Již v roce 1999 zahájila vlastní výrobní činnost, především v kovovýrobě. Z produktů pro zemědělství se specializují především na pásové, korečkové a řetězové dopravníky, expediční zásobníky a provzdušňovací podlahy. Společnost sídlí ve Vejprnicích u Plzně, výrobní prostory má v nedaleké Heřmanově Huti.

Přejezdné provětrávací rošty Hauser nabízí alternativu pro skladování ve stávajících nebo nově vybudovaných halových skladech. Jedná se o univerzální řešení pro skladování jakékoli komodity včetně máku. Provzdušnění je možné rozdělit do sekcí a tím snížit energetickou náročnost. Díky připojení na inteligentní řídicí systém lze dosáhnout velmi dobrých výsledků při snižování vlhkosti. Provzdušňovací kanály lze použít jako ztracené bednění což usnadní budoucí výstavbu.

BEDNAR Farm Technology - Provzdušňovací podlahy

Plně přejezdný systém zatížení 10,0 t na kolo
Perforace roštů (prolis) 0,8 – 2,5 mm
Délka roštu 0,5 a 1,0 m
Snadná realizace i ve stávajících objektech
Možnost napojení na tepelný výměník
Pozinkovaný materiál

Provzdušňovací ventilátory s možností reverzace
Inteligentní řídicí systém
Možnost automatického naskladnění i vyskladnění

WELVENT

PROVZDUŠŇOVACÍ PODLAHY WELVENT

Britská společnost Welvent se již přes 20 let specializuje na ucelené dodávky (od návrhu po servis) komplexních systémů pro skladování zemědělských komodit.

Vestavěné plně provzdušňovací podlahy jsou ideálním řešením pro rekonstrukce stávajících nebo výstavbu nových objektů určených pro halové skladování nejvyšší kvality. Jedná se o plně přejezdné podlahy z velmi tvrdého tropického dřeva doplněné o perforovaný pozinkovaný plech, což zajišťuje celoplošné provzdušnění skladovací haly. Tento způsob provzdušňovaní je velmi účinný při skladování a dosoušení sladovnického ječmene.

Na rošty plně provzdušňovaných podlah dlouhodobě uskladníte až několik tisíc tun materiálu do výšky až 7 m. Kromě vynikajících konstrukčních vlastností, zaručujících dlouhodobou životnost podlah, oceníte také jejich vzhled.

Welvent

Celoplošné provzdušnění skladovací haly
Plně přejezdný systém
Perforace roštů
Využití stávajících objektů
Možnost napojení na tepelný výměník
Kombinace velmi odolného tropického dřeva a pozinkovaného plechu
Atraktivní vzhled

Provzdušňovací ventilátory s možností reverzace
Inteligentní řídící systém
Možnost automatického naskladnění i vyskladnění

Galerie / Media

Reference

MVDr. Petr Löwenthal - Krnov
Výstavba posklizňové linky se specializací na čištění máku na finální produkt. Uskladnění produkce umožňují 3 ocelová sila GSI s plně provzdušňovanou podlahou. Čistící linka je umístěna…
Statek Chyše s.r.o
Moderní posklizňová linka se skládá z 5 ocelových skladovacích sil GSI, vyrovnávacího zásobníku (sila s kuželovou výsypkou) GSI, šachtové sušárny a čističky od spol. Bühler; transport materiálu…
ROSTĚNICE, a.s. - Komořany
V rámci první etapy byla modernizována skladovací hala o rozměrech cca 15 x 60 m, do které byla instalována plně provzdušněná přejezdná podlaha Welvent, určená pro skladování a dosoušení obilovin.…

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, nebo máte zájem o prohlídku posklizňové linky? Kontaktujte nás!