NAŠE VÝHODY

BEDNAR Farm Technology - Sila s plochým dnem

Projektujeme a realizujeme stavby vysoké kvality pro skladování a posklizňové zpracování zrnin za přiměřenou cenu. Společně nalezneme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Silné zázemí

SILNÉ ZÁZEMÍ

Divize posklizňových technologií společnosti BEDNAR čerpá nejen ze zkušeností a úzkého propojení s divizí zemědělských strojů, ale také z dlouholeté spolupráce s předními světovými lídry na trhu v oblasti skladování a posklizňové úpravy zrnin. Jedná se zejména o jednoho z největší výrobců skladovacích sil, společnost GSI, která patří do skupiny AGCO Corporation, nebo špičkové německé výrobce Bühler či Petkus. Společnost se řídí heslem, že každý řetěz může být jen tak silný, jak silný je každý jeho článek. Proto se opíráme pouze o dlouhodobě osvědčené tuzemské a zahraniční partnery, kteří nám pomohou docílit perfektního výsledku, jak při realizaci, tak i během poprodejního servisu.

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Díky dlouholetým zkušenostem a vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců můžeme realizovat podnikatelské záměry farmářů i komerčních provozů tím nejefektivnějším způsobem. Odvětví posklizňových technologií se stále vyvíjí a jednotlivé stroje se neustále modernizují. To klade vysoké nároky na naše zaměstnance, kteří se každoročně účastní nejrůznějších školení a přednášek u předních světových výrobců. Jsme tak schopni zajistit moderní provedení projektu se zakomponováním těch nejnovějších technologií na trhu.

Dlouhodobé zkušenosti
Kompletní řešení

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ

Prioritou společnosti je nabídnout komplexní služby zemědělcům všech velikostí a zaměření produkce. Ať už řešíte novou moderní posklizňovou linku, rekonstrukci stávajícího provozu nebo jen dílčí dodávku technologie, BEDNAR vám vždy nabízí ucelené řešení od vypracování studie pro místní podmínky, přes vypracování projektů všech úrovní podrobnosti, veškeré stavební a montážní práce, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy až po záruční a pozáruční servis. Pomůžeme vám i s přípravou podkladů pro čerpání dostupných dotací. Zajistíme kompletní řešení přesně na míru vašim představám i možnostem.

INOVATIVNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Jsme přesvědčeni, že důmyslné řídicí systémy jsou dnes již neodmyslitelnou součástí moderního zemědělství včetně skladování a posklizňové úpravy. Jejich použití přináší značné zjednodušení provozu, snížení nároků na obsluhu i úspory v důsledku redukce provozních nákladů. Kromě toho dnešní doba vyžaduje, aby i vrcholový management měl přehled o aktuální situaci na posklizňové lince a to jak online, tak ideálně i s možností nahlédnout do dat archivovaných pro pozdější využití. Společnost BEDNAR proto navrhuje plnohodnotné řídicí systémy jako základní vybavení na všech svých projektech posklizňových linek.

Inovativní systémy řízení

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, nebo máte zájem o prohlídku posklizňové linky? Kontaktujte nás!