Novinky

NOVÉ POSKLIZŇOVÉ LINKY BEDNAR 2022

Žně (zvláště kukuřičné) sice ještě nejsou zdaleka na dohled, ale coby striktní mezník pro dokončení rozestavěných posklizňových linek se už docela neúprosně blíží. Zatímco někde se již dolaďují spíše detaily, jinde zbývá ještě spousta práce. Pojďte se s námi na průběh realizace jednotlivých projektů podívat prostřednictvím fotografií…

Březnice u Bechyně (investor: AGRA Březnice, a.s.)

Posklizňová linka na „zelené louce“ – 3 ocelová skladovací sila s plně provzdušňovanou podlahou a 2 vyrovnávací zásobníky (vše od GSI, celková kapacita téměř 7000 m3), sítová čistička Bühler (120 t/h – předčištění pšenice), šachtová sušárna Petkus (25,2 t/h – pšenice, odsušek 4%), 3 expediční zásobníky, příjmová hala s podjezdnou výškou 9 m, nájezdová mostní váha, dopravní cesty dimenzované rychlost naskladňování 120 t/h (HAUSER CZ)…

Aktualizace: Linka byla předána zákazníkovi, viz reference.

Volanice (investor: Volanická zemědělská, a.s.)

Rozšíření skladovacích kapacit a modernizace posklizňové linky – 3 ocelová skladovací sila s plně provzdušňovanou podlahou (od francouzského výrobce Privé, umožní uskladnit přes 2000 m3 zrnin), dále se rekonstruuje příjem, expedice a částečně i technologie čištění; moderní řídicí systém umožní efektivní ovládání a kontrolu procesů na lince.

Aktualizace: Linka byla předána zákazníkovi, viz reference.

Cestice, SK (investor: MOLD-TRADE s.r.o.)

Velkokapacitní posklizňová linka ve stávajícím zemědělském areálu – v osmi ocelových sladovacích silech s plně provzdušňovanou podlahou (opět od Privé) bude možné uskladnit přes 32.000 m3 zrnin), linka je díky dvojitému příjmovému koši a dvěma čističkám dimenzovaná na rychlost naskladnění až 240 t/h; součástí projektu je i výkonná šachtová sušárna, expediční zásobníky, mostové váhy a moderní velín s možností analýzy vzorků komodit pomocí automatického vzorkovače.

Aktualizace: Třetí řada sil byla předána, viz reference.

Zaujal vás některý z projektů? Uvažujete také o rozšíření skladovacích kapacit či modernizaci stávající posklizňové linky?

Obraťte se na nás, rádi odpovíme na vaše dotazy a zhmotníme vaše představy do reálného a funkčního projektu: sila@bednar.com – Ing. Filip Klus, vedoucí divize, tel.: +420 606 069 111.

Tým odborníků BEDNAR vám pomůže najít to nejlepší řešení vhodné právě pro vás.

Radost hospodařit, radost skladovat

BEDNAR FMT s.r.o.