Novinky

Nový web GSI

Hlavní partner společnosti BEDNAR FMT, společnost GSI Group právě uvedla do provozu nové webové stránky pro trhy Evropy, Afriky a středního východu.

Společnost GSI je přední světový výrobce řešení pro skladování, manipulaci, uchovávání a sušení rostlinné zemědělské produkce, tak jako kompletní vybavení pro odchov prasat a drůbeže.

Evropské zastoupení GSI již po několik let sídlí v blízkosti Maďarské Budapešti, kde byla v nedávné době spuštěna nová továrna na výrobu dopravníků a dopravních cest. U příležitosti rozšíření výroby do Evropy a stále se rozrůstající expanze po starém kontinentě, Africe a blízkém východě, byl spuštěn i nový web právě pro tyto trhy.

Nový web GSI

BEDNAR FMT je výhradním zastoupením GSI na Českém trhu a tak nemůže na novém webu chybět. Celková skladovací kapacita 200 000 tun, vystavěná v průběhu působení společnosti BEDNAR FMT na trhu, se vyjímá mezi referenčními projekty ostatních dodavatelů technologií GSI. Zejména pak počtem realizací různým zákazníkům se BEDNAR FMT vyjímá mezi ostatními dodavateli GSI na Evropském trhu a potvrzuje tak pozici klíčového partnera GSI Group.

S námi je radost skladovat
BEDNAR FMT s.r.o.

Adresa nového webu GSI je: http://gsieame.com/

Galerie