Novinky

Nově otevřená továrna GSI v Maďarsku

Na předměstí Budapešti byl v minulém týdnu slavnostně zahájen provoz nové továrny na výrobu všech typů dopravních cest se značkou GSI.

25. června se v maďarském Biatorbágy konala velice významná událost pro všechny odběratele technologií GSI, ke kterým patří i naše společnost. Byla tu slavnostně otevřena moderní továrna na výrobu dopravních cest GSI, která vyrostla na ploše 8 000 m2. Dalších 2 000 m2 zabírá sklad náhradních dílů a nové kancelářské prostory.

Továrna v Biatorbágy je vybavena nejmodernějším vybavením, aby mohla uspokojit velkou poptávku po dopravních cestách a zachovala jejich standardní vysokou kvalitu. Tu zajistí automatické svařovací stanice, laserové či vodní paprskové řezačky a mnoho dalších moderních zařízení pro tvarování a obrábění kovů, včetně kompletní montáže a dokončovacích úprav.

Nově otevřená továrna GSI v Maďarsku

V těchto dnech již bylo z továrny vyexpedováno několik prvních redlerů a dopravníků hi-flight. První vyrobené elevátory zamíří rovnou do České republiky na objednávku BEDNAR FMT.Dále budou z maďarské výroby vycházet pásové a šnekové dopravníky, vymetací šneky a systémy hrazení a distribuce toku materiálu.

Poloha továrny a kanceláří GSI je velice výhodná nejen pro BEDNAR FMT, ale zejména pro koncové zákazníky. U dopravních cest vyrobených v Maďarsku tak odpadnou dlouhé výrobní lhůty a zejména časově náročná a finančně nákladná doprava ze zámoří. Díky flexibilitě výroby bude také nová továrna schopna vyrábět specifické a originální řešení přesně na míru potřebám zákazníků BEDNAR FMT.

Petra Hajzlerová

referentka obchodu

BEDNAR FMT s.r.o.

S námi je radost skladovat
BEDNAR FMT s.r.o.

Galerie