Aktuálně

KDO JE PŘIPRAVEN, NENÍ PŘEKVAPEN…

Začátkem jara je vhodná doba pro naplánování údržby vaší posklizňové linky. Pravidelné servisní prohlídky zásadně snižují riziko možných problémů v období plného provozu a také umožňují zjistit skutečný stav zařízení a včas se připravit na případné rozsáhlejší nebo časově náročné servisní operace.

Při zjištění obtíží lze samozřejmě prohlídku spojit s následnou opravou.

Pro více informací nebo rezervování volného termínu piště, prosím, na: sila.servis@bednar.com, případně volejte: +420 773 748 268 (Ing. Tony Pavel).

Následně vás již bude kontaktovat příslušný technik, vyjasní si s vámi všechny podrobnosti a dohodne konkrétní čas návštěvy.

Předcházet možným nepříjemnostem a včas se připravit na sezónu je určitě výhodnější než řešit vzniklé potíže v rušném období sklizně. Prozíravý hospodář ví, že investice do pravidelné údržby není úplně zanedbatelná, přesto se rozhodně vyplatí.

Výpadky dodávek a skokové zdražování materiálů z doby covidové vystřídalo bohužel ještě složitější období poznamenané ruskou agresí na Ukrajině. Dodací lhůty a dostupnost některých náhradních dílů tak mohou být dosti dlouhé. Naplánujte si proto předsezónní prohlídky či potřebné opravy s dostatečným předstihem…

Radost hospodařit

Tým BEDNAR

oseto stroji BEDNAR