Novinky

Vše o posklizňových linkách, jak jste zvyklí, nově na: WWW.BEDNAR-SILA.COM

Nadále na našich webových stránkách naleznete přehledné informace a zajímavosti i novinky z oblasti skladování a posklizňové úpravy zrnin. Nechybí ani podrobnosti o námi realizovaných projektech a aktuální informace o probíhajících akcích.

Vylepšili jsme řazení referencí, přidali nově dokončené a aktualizovali některé starší. Kapitola sušení se nedávno rozšířila o podrobně zpracované téma chlazení zrna a konzervace chladem.

Nově však pro vás budou stránky lépe zapamatovatelné a věříme, že nás takto snáze najdou třeba i zákazníci ze Slovenska.

WWW.BEDNAR-SILA.COM

V přehledu u referencí nově naleznete rok realizace (v případě postupného projektu pak dokončení poslední fáze). Reference průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

WWW.BEDNAR-SILA.COM

Kapitola Sušení byla rozšířena o téma Chlazení. Naleznete zde mnoho užitečných informací o výhodách rychlé konzervace zrna pomocí chladného vzduchu.

Máte nějaké otázky ke skladování či posklizňové úpravě obilovin a olejnin? Uvažujete o investici do modernizace stávajících posklizňových technologií nebo do rozšíření skladovacích kapacit?

Obraťte se na nás, rádi odpovíme na vaše dotazy – e-mail: sila@bednar.com – Ing. Filip Klus, vedoucí divize, tel.: +420 606 069 111, Ing. Tony Pavel, projektový manažer, tel.: +420 773 748 268.

Tým odborníků BEDNAR vám pomůže najít to nejlepší řešení vhodné právě pro vás.

S námi je radost skladovat
BEDNAR FMT s.r.o.

Galerie